Mobiliųjų žaidimų rinka 2020m.

Neseniai JAV bei Kanadoje atliktas tyrimas parodė, kad žaidimai, kuriuos galima žaisti per mobiliuosius telefonus yra žymiai populiaresni už kompiuterinius žaidimus bei konsoles. Iš 303,7mln. išmaniųjų telefonų naudotojų net 238,7mln. pateko tarp aktyviai žaidžiančių mobiliuosius žaidimus. Ši statistika parodo, kad per 2020m. susidomėjimas mobiliaisiais žaidimais paaugo 12%. Na, o mobiliųjų žaidimų rinka 2020 metais mušė visus rekordus – 56,9mlrd. JAV dolerių išleista vien tik ant mobiliųjų žaidimų.

Už tokį milžinišką pelningumą mobiliųjų žaidimų rinka gali padėkoti ne kam kitam, bet būtent COVID-19 pandemijai, kadangi susidomėjimas mobiliaisiais žaidimais ypač išaugo 2020m. balandį, kuomet daugelis šalių pasaulyje paskelbė karantiną.

Neįtikėtiną mobiliųjų žaidimų populiarumą nulėmė ne tik lengvas prieinamumas, bet ir begalės įvairių sričių, kategorijų žaidimų gausa. Bemaž kiekvienas gali atrasti mobilųjį žaidimą, kuris patenkins jo poreikius ir neleis nuobodžiauti. Taigi, mobiliųjų žaidimų rinka ateityje žada tik augti ir nustebinti dar įspūdingesniais skaičiais.

Plačiau šia tema galite pasiskaityti čia: https://www.gamespot.com/articles/mobile-gaming-is-more-popular-than-console-pc-and-had-a-huge-year-in-the-us-and-canada/1100-6486445/