The Fight Before Christmas

Duomenų platforma GRID pradėjo bendradarbiauti su Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia labdaros organizacija „Rethink Mental Illness“, kad sukurtų „The Fight Before Christmas“, CS:GO turnyrą, kurio tikslas – rinkti lėšas ir pritraukti kuo daugiau dėmesio psichinės sveikatos problemoms. Tokios esporto bendruomenės, kaip „WIDE.GG“, „TheEsportsBible“, „Xtrfy“ ir „Skinwallet“ atskleidė, kad taps renginio partneriais.

Planuojama, kad renginys įvyks Gruodžio 6 dieną „Twitch“ platformoje ir tikimasi, kad jame dalyvaus aštuonios komandos po du žaidėjus. Taip pat patvirtinta, kad renginyje vietoje žaidimo komentavimo bus sutelkiamas dėmesys į aukų sekimą ir bendravimą su žiūrovais.

„Rethink Mentall Illness“ bendrovės atstovas teigė, kad jie yra dėkingi būdami renginio „The Fight Before Christmas“ partneriais. Taip pat šis pareiškė, kad visos gautos lėšos bus skirtos paramai tų žmonių, kuriuos paveikė psichinė ligos.

Taigi, šis renginys yra puiki iniciatyva, kurioje daugiausia dėmesio bus skiriama svarbiai temai. Be to, jame ir toliau bus pabrėžiama, kaip esportas gali būti naudojamas informuoti apie svarbias diskusijas, tokias kaip psichinė sveikata.

Daugiau apie renginį galite paskaityti čia: https://esportsinsider.com/2020/11/grid-partners-with-rethink-mental-illness-for-charity-csgo-event/