Futbolo Klubo bendradarbiavimas su „Grizi Esport“

Esporto rinka turi puikių žinių futbolo aistruoliams. Prancūzijos aukščiausios lygos futbolo klubas “Olympique de Marseille“ pradėjo bendradarbiauti su Prancūzijos organizacija „Grizi Esport“, kurią įkūrė pasaulinės klasės futbolininkas Antione Griezmann kartu su savo broliu Theo Griezmann.

„Olympique de Marseille“ komanda, bendradarbiaujanti su „Grizi Esport“ taip pat varžysis Prancūzijos esporto lygoje „eLigue1”, kurią organizuoja „EA Sports“ kartu su Prancūzijos futbolo lyga. Bendradarbiavimas futbolo klubui suteiks galimybę ne tik organizuoti internetinius ir gyvus renginius su savo rėmėjais iš viso pasaulio, bet ir plėsti savo auditoriją.

Praėjusį mėnesį „Grizi Esports“ pasirašė sutartį su buvusiu FIFA „eWorld Cup“ pusfinalio dalyviu Fouad „Rafsou“ Fares, kuris atstovavo „Olympique Lyonnais“ praėjusių matų „eLigue1” ir finišavo top aštuntuke. Kartu su Rafsou, komandoje varžysis ir Amine „Mino7x“ Boughanmi, kuris laimėjo praeitų metų „eLigue1“ turnyrą, atstovaudamas „AS Saint-Étienne“.

Taigi, tai yra puikios naujienos FIFA esporto fanams, kadangi du iš geriausių prancūzų žaidėjų tinkamai įžengs į esporto rinką. Tai taip pat rodo, kad „Olympique de Marseille“ komanda taps viena iš mėgiamiausių ateinančiame „eLigue1” sezone.

Plačiau galite paskaityti paspaudę šią nuorodą: https://esportsinsider.com/2020/11/olympique-de-marseille-enters-esports-with-grizi-esport-collaboration/